lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > BUTIK WALENTYNKOWY – BIŻUTERIA APART DLA NIEJ I DLA NIEGO
Lamode.info

BUTIK WALENTYNKOWY – BIŻUTERIA APART DLA NIEJ I DLA NIEGO

BUTIK WALENTYNKOWY – BIŻUTERIA APART DLA NIEJ I DLA NIEGO

Dodane przez Artykuł promocyjny
08 Luty '12

14. lutego to dzień, gdy serca wszystkich zakochanych biją zdecydowanie mocniej. Jest to też idealny moment na wyznanie skrywanej miłości i na obdarowanie ukochanej osoby wyjątkowym podarunkiem.

 

Marka Apart przedstawia doskonały sposób na upamiętnienie ważnych dla Was chwil. Jedno spojrzenie na bransoletkę, naszyjnik lub zegarek sprawi, że przypomną Ci się piękne momenty spędzone z tą jedyną i najważniejszą osobą.

 

Pierwsze wspólne wakacje, romantyczna kolacja, ślub…? Bransoleta z zawieszkami Charms to nie tylko doskonała zabawa, ale też sposób na upamiętnianie ważnych chwil. Przeróżne barwy i kształty Charms będą uroczą niespodzianką dla niej, wyrażą miłość i oddanie, a w zależności od humoru Twoja ukochana będzie mogła dodawać i odejmować malutkie zawieszki i kolekcjonować je przez lata.

 

Pamiętasz, gdy on spóźnił się na Waszą pierwszą randkę…? Dziś wspominasz tę chwilę z uśmiechem na ustach. Powróćcie wspólnie do tego momentu, gdy zapłonęły Wasze serca. Podaruj ukochanemu mężczyźnie oryginalny zegarek, który już nigdy nie pozwoli spóźnić mu się… na spotkanie z Tobą.

 

W ten jedyny dzień w roku możecie też obdarować się wzajemnie bransoletkami Apart Beads. Świętujcie Wasze wspólne rocznice… każdy kolejny koralik niech symbolizuje rok bycia razem.

 

Czy może być coś piękniejszego dla uczczenia wyjątkowych momentów niż biżuteria, którą zawsze będziesz mieć przy sobie? Podaruj ukochanej osobie romantyczny prezent, który stanie się dopełnieniem dla pięknych uczuć, które kryjesz w sercu. Marka Apart podpowie Ci, co wybrać, by sprawić swej miłości najlepszą niespodziankę.

 

Zapraszamy do galerii po garść walentynkowych inspiracji od Apart.

TAGI:     Apart | Walentynki | biżuteria
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja