lamode > TRENDY > MIEJSCA > BUTIK MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO – NOWE MIEJSCE W WARSZAWIE
Lamode.info

BUTIK MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO – NOWE MIEJSCE W WARSZAWIE

BUTIK MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO – NOWE MIEJSCE W WARSZAWIE

Dodane przez Ismena Dąbrowska
17 Kwiecień '13

Od dawna wiadomo, że Mokotowska, przy której mieści się nasza redakcja, oraz jej okolice to jedne z najmodniejszych miejsc w Warszawie. Znajdziecie tu pracownie i sklepy takich projektantów jak Maciej Zień, Plich, Krystof Stróżyna, Tomasz Ossoliński czy Ania Kuczyńska. Teraz do tego grona dołączył także Mariusz Przybylski, który przy ul. Wilczej, niemalże na skrzyżowaniu z Mokotowską otworzył swój pierwszy butik. To nie koniec nowości - projektant na rynek wprowadził także tańszą linię swoich ubrań skierowaną do młodszej klienteli i zatytułowaną „philosophy by Mariusz Przybylski”.

 

To typowe propozycje, na co dzień – casual w sportowym wydaniu. W kolekcji znajdziemy kurtki, bluzy, płaszcze, koszule czy t-shirty, ale także akcesoria – m.in. torby. Wszystkie projekty dostępne będą przy Wilczej gdzie również można stworzyć na zamówienie męski lub damski garnitur z metką Mariusza Przybylskiego.

 

To kolejne miejsce na modowej mapie Warszawy, które odwiedził już m.in. Oliver Waimea autor bloga Vanitas ubrany w projekty z linii „philosophy”. Zajrzyjcie do galerii!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja