PL / EN
BURBERRY- INAUGURACJA NOWEGO SKLEPU FLAGOWEGO W LOS ANGELES POŁĄCZONA Z POKAZEM KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2015/2016

BURBERRY- INAUGURACJA NOWEGO SKLEPU FLAGOWEGO W LOS ANGELES POŁĄCZONA Z POKAZEM KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2015/2016

Burberry świętuje otwarcie nowego sklepu flagowego w LA! Sprawdźcie, kto świętował z marką!

Z okazji otwarcia nowego flagowego sklepu, w nietypowej scenerii Obserwatorium Griffith w Los Angeles, miała miejsce wielka feta Burberry - święto muzyki, mody i przetransponowanej na grunt Miasta Aniołów brytyjskości. Sam Bailey, dyrektor kreatywny i dyrektor zarządzający wyznał, że jest dla niego dużym przywilejem móc przenieść akcent brytyjski w tak wyjątkowe miejsce. W zdarzeniu tłumnie uczestniczyły modelki oraz osobowości związane z branżą mody i filmu, m.in. Anna Wintour, Mario Testino, Jeffrey Katzenberg, Cara Delevigne, Suki Waterhouse, rodzina Beckhamów, Mila Kunis, Elton John, Rosie Huntington-Whiteley, January Jones, Rose Byrne, Kate Beckinsale. Event rozpoczął się w specjalnie na tę okazję zaprojektowanej przestrzeni inspirowanej Londyńskimi Parkami Królewskimi, gdzie miał miejsce pokaz kolekcji damskiej i męskiej na sezon jesień zima 2015/2016. Kolekcja damska, zbudowana głównie na wieczorowych sylwetkach, obfitowała w kolor. Można było podziwiać długie do ziemi suknie wysoko odcięte w talii, wykończone jedwabnym haftem. Dominantą kolekcji męskiej był z kolei smoking w klasycznej wersji slim-fit, odszyty z aksamitu. Niespodzianką zamykającą show było pojawienie się brytyjskiej gwiazdy TV i filmu Jamesa Cordena.

 

Dalsza część eventu miała kontynuację na przedłużonym na zewnątrz wybiegu, na którym zaprezentował się Pierwszy Batalion Grenadierów na bębnach i fletach. Goście zobaczyli ogromną projekcję flag brytyjskiej i amerykańskiej oraz brytyjskiej Gwardii Królewskiej na fasadzie gmachu Obserwatorium.

 

Dodatkową atrakcją było od niedawna działające konto Burberry na Snapchacie, gdzie można było nie tylko śledzić wpisy modelek zaprzyjaźnionych z marką, m.in. Cary Delevigne, ale też na żywo obserwować gwiazdy na czerwonym dywanie oraz reakcje pierwszego rzędu w czasie rzeczywistym.

 

 

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: Burberry | jesień | zima | 2015 | 2016 | kolekcja | sklep flagowy | los angeles | BURBERRY |

podobne artykuły