lamode > MODA POLSKA > MARKI > BROOKLYN BECKHAM W KAMPANII RESERVED WIOSNA LATO 2015! MAMY ZDJĘCIA ZZA KULIS!
Lamode.info

BROOKLYN BECKHAM W KAMPANII RESERVED WIOSNA LATO 2015! MAMY ZDJĘCIA ZZA KULIS!

BROOKLYN BECKHAM W KAMPANII RESERVED WIOSNA LATO 2015! MAMY ZDJĘCIA ZZA KULIS!

Dodane przez Ismena Dąbrowska
08 Styczeń '15

Polska marka coraz wyżej podnosi poprzeczkę na naszym rynku, nieustannie sięgając w swoich kampaniach po światowe nazwiska, które właśnie są na topie. Tym razem do grona współpracujących z nią gwiazd, takich jak Cara Delevingne, Georgia May Jagger i Freja Beha Erichsen, dołączył członek klanu Beckhamów! Najstarszy syn znanego piłkarza i byłej wokalistki Spice Girls, a obecnie projektantki, został właśnie twarzą najnowszej kampanii Reserved na wiosnę lato 2015! Nasza rodzima marka, jako pierwsza na świecie zaangażowała Brooklyna Beckhama w roli modela do swojej sesji wizerunkowej. Nastolatek na swoim koncie ma już okładkę pisma Man about Town oraz sesję dla T Magazine.

 

Młody Beckham został twarzą kolekcji Reserved YFL - sportowej i młodzieżowej linii marki - zatytułowanej „Volcano Explosion”, która w sklepach pojawi się już wiosną.

 

Zobaczcie zdjęcia z backstage’u kampanii, która zrealizowana została w Londynie. My nie możemy się doczekać finalnych zdjęć tej pierwszej kampanii Brooklyna, autorstwa Kacpra Kasprzyka.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja