lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > BRING LUXURY ON: SZTUKA SPRZEDAWANIA DÓBR LUKSUSOWYCH - PANEL DYSKUSYJNY
Lamode.info

BRING LUXURY ON: SZTUKA SPRZEDAWANIA DÓBR LUKSUSOWYCH - PANEL DYSKUSYJNY

BRING LUXURY ON: SZTUKA SPRZEDAWANIA DÓBR LUKSUSOWYCH - PANEL DYSKUSYJNY

Dodane przez Anna Łagodzińska
23 Marzec '15

Fashion Management Club to prężnie działająca grupa młodych, ambitnych i przede wszystkim kreatywnych osób, których wspólną pasją jest nie tylko branża mody, ale również zarządzanie biznesem modowym. Organizacja wcieliła właśnie w życie nową serię wykładów pod hasłem Speaking of Fashion. 

 

Już 25 marca o godz. 19:00  w siedzibie Szkoły Głównej Handlowej odbędzie się pierwszy z tego cyklu panel dyskusyjnyBring luxury on: Sztuka sprzedawania dóbr luksusowych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w ciekawej dyskusji i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rynku dóbr luksusowych w Polsce. Podczas spotkania zostana poruszone tematy dotyczące m.in. działań mechanizmów PR-u w świecie marek luksusowych czy też tworzenie wizerunku firmy. Gośćmi Speaking of Fashion - Bring luxury on: Sztuka sprzedawania dóbr luksusowych będą również eksperci: PR Manager Magdalena Bulera, freelancer Sebastian Flak oraz dr hab. Tomasz Sikora.

 

Portal LAMODE.INFO objął to wydarzenie swoim patronatem, zatem z wszystkimi, którym udało się zapisać na listę uczestników, widzimy się na miejscu już w najbliższą środę. Do zobaczenia! 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja