lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI BOTTEGA VENETA WIOSNA LATO 2013 – W DROGĘ!
Lamode.info

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI BOTTEGA VENETA WIOSNA LATO 2013 – W DROGĘ!

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI BOTTEGA VENETA WIOSNA LATO 2013 – W DROGĘ!

Dodane przez Katarzyna Tyszkiewicz
05 Listopad '12

Wraz z nadejściem lata każdemu przebiega przez głowę myśl, by spakować plecak i po prostu ruszyć w drogę. Przed siebie, jakimkolwiek środkiem transportu. Ta sama myśl towarzyszyła Thomasowi Maierowi, gdy projektował wiosenno-letnią kolekcję dla mężczyzn marki Bottega Veneta.

 

Kluczem są proste rozwiązania – ubrania lekkie, wygodne, pozbawione zbędnych elementów. Zamiast trudnych w składaniu rozpinanych bluz, pojawiły się wciągane przez glowe kangurki w burych kolorach. Inspiracje przyszły z różnych miejsc i z różnych podróży – marynarski sweter, siatkowy (rybacki) ścieg, etniczne tuniki. Guziki wielokrotnie zastąpiono prostym sznurowaniem z rzemieni, a obowiązkowym dodatkiem jest obszerna, wysłużona skórzana torba. Wiele zestawów miało w sobie nawet lekką nutę kobiecości – detal w postaci zamka błyskawicznego na plecach, delikatny kwiatowy druk…

 

Wytrawnym podróżnikom oraz tym, którzy raz na jakiś czas dają się ponieść wirowi przygody z całego serca rekomendujemy  więc wiosenno-letnią kolekcję Bottega Veneta. I po raz kolejny gratulujemy Maierowi – i talentu, i zgranego zespołu, który tworzy razem z nim. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja