lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > BOTTEGA VENETA – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2015/2016
Lamode.info

BOTTEGA VENETA – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2015/2016

BOTTEGA VENETA – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2015/2016

Dodane przez Redakcja
27 Czerwiec '15

Marka Bottega Veneta po raz pierwszy zaprosiła do współpracy niemieckiego fotografa Juergena Tellera, który przygotował sesję reklamową włoskiego domu mody na sezon jesień zima 2015/2016.

 

Nowa kampania według koncepcji dyrektora kreatywnego brandu - Tomasa Maiera została zrealizowana w turyńskim Muzeum Casa Mollino, które stanowiło wcześniej dom Carlo Mollino - jednego z najbardziej wpływowych projektantów połowy XX wieku w Italii. Aktualne twarze marki - aktor Freddy Drabble i modelka Anna Cleveland pozowali w komnatach ekscentrycznego wnętrza inspirowanego okultyzmem.

 

Po zapoznaniu się z sesją od razu można rozszyfrować kto jest jej autorem - te specyficzne styl i technika fotografowania należą do nikogo innego jak Juergena Tellera. „Udało mu się zinterpretować charakter kolekcji i nadać jej mocny wydźwięk ” - skomentował efekty pracy twórcy zdjęć Maier.

 

Kampania jesienno-zimowa została zrealizowana z myślą o serii „Bottega Veneta: Art of Collaboration”, czyli albumie skupiającym dotychczasowe sesje reklamowe włoskiego domu mody od 2002 roku. Książka wydana przez Rizzoli Publications wejdzie do sprzedaży już w październiku tego roku. Nie możemy się doczekać!

 

http://lamode.info/marki/articles/daria_werbowy_celine_jesien_zima_2013_14.html

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja