lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > BOHOLOFT – KOLABORACJA BOHOBOCO I LOFT 37!
Lamode.info

BOHOLOFT – KOLABORACJA BOHOBOCO I LOFT 37!

BOHOLOFT – KOLABORACJA BOHOBOCO I LOFT 37!

Dodane przez Redakcja
22 Październik '11

Kreacje Bohoboco cieszą się dużym uznaniem wśród klientek, które cenią sobie klasyczny styl z odrobiną nonszalancji. Teraz Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek postanowili pójść w swojej twórczości o krok dalej – a krok ten zrobili w kierunku obuwia. We współpracy z młodą polską marką Loft 37, która słynie z nietypowych, bo ręcznie robionych butów, stworzyli kolekcję sygnowaną Boholoft.

 

Jak informują projektanci jest to kolekcja skierowana do wymagających klientek, poszukujących butów eleganckich, oryginalnych, ale przede wszystkim bardzo dobrych gatunkowo i stylistycznie.

 

„Cieszymy się bardzo, że udało nam się wspólnie wprowadzić nową jakość na polski rynek mody. Współpraca z duetem Bohoboco to niezwykła inspiracja i doskonała zabawa. Mamy nadzieję, że nasza wspólna kolekcja przypadnie do gustu wymagającym klientkom."- podsumowują Joanna Trepka i Paulina Kalińska z Loft37.pl.

 

Boholoft zapowiada, że to pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia wspólna kolekcja. Zajrzyjcie do galerii i obejrzyjcie efekty tej kolaboracji!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja