lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > BOHOBOCO X BRIJU – PREZENTACJA KOLEKCJI BIŻUTERII
Lamode.info

BOHOBOCO X BRIJU – PREZENTACJA KOLEKCJI BIŻUTERII

BOHOBOCO X BRIJU – PREZENTACJA KOLEKCJI BIŻUTERII

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
30 Wrzesień '15

Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek podjęli współpracę z jubilerską firmą BRIJU, czego efektem jest kolekcja biżuterii pod wspólną marką BOHOBOCO X BRIJU. Gościliśmy na uroczystym śniadaniu prasowym w restauracji Amber Room, podczas którego mogliśmy obejrzeć nową linię oraz poznać kulisy jej powstawania podczas konferencji.

 

Polski duet projektantów stworzył kolekcję opartą na matowym srebrze oraz marmurze, która wpisuje się w charakter ich domu mody. Proste formy i stonowana gama kolorystyczna to cechy wyróżniające te propozycje dedykowane kobietom ceniącym klasyczną elegancję, ale jednocześnie nowoczesne wzornictwo. „Współpraca z BRIJU była bardzo intensywna. Choć nie stawialiśmy pierwszych kroków w projektowaniu tego typu akcesoriów, dzięki partnerowi, który doskonale rozumie naszą estetykę, udało nam się stworzyć elegancką biżuterię będącą dopełnieniem ducha i filozofii marki. W efekcie udało nam się stworzyć ciekawe projekty, które mamy nadzieję trafią w gusta kobiet” – tłumaczą Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek.

 

Przemysław Piotrowski, Prezes BRIJU również jest zadowolony z efektów współpracy: „BOHOBOCO to bez wątpienia jedni z najbardziej znanych i najlepszych projektantów na polskiej scenie modowej. Jesteśmy dumni, że udało nam się pozyskać do współpracy kolejną uznaną markę modową i tak wspaniałe osobowości. Nowa kolekcja zachwyca swoim wyglądem i jestem pewien, że zdobędzie uznanie wśród naszych Klientów”.

 

Linię mogliśmy już przedpremierowo zobaczyć podczas pokazu kolekcji polskiego domu mody na sezon jesień zima 2015, a także na zdjęciach kampanii z Heleną Norowicz. Kolekcja będzie miała swój sprzedażowy debiut 17 października i będzie dostępna w sieci sprzedaży BRIJU oraz w butikach BOHOBOCO. Polecamy!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja