lamode > MODA POLSKA > NEWSY > BOHOBOCO - NA BACKSTAGE’U KAMPANII NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13
Lamode.info

BOHOBOCO - NA BACKSTAGE’U KAMPANII NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

BOHOBOCO - NA BACKSTAGE’U KAMPANII NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

Dodane przez Redakcja
24 Sierpień '12

Po przekroczeniu progu studia Daylight od razu rzuca się w oczy jasnowłosa modelka. Pierwsza myśl – duet wrócił do współpracy z Alex (Rebel Models). Jednak, gdy podchodzimy bliżej widzimy pokrytą piegami twarz modelki i zaczynamy się zastanawiać kim jest ta skandynawska piękność. I nagle nas olśniewa! To Magda Jasek (Free Models), która współpracowała z Bohoboco przy poprzedniej kampanii. Modelka o charakterystycznych rudych włosach specjalnie na potrzeby sesji została blondynką.

 

Kolekcja zaprezentowana na majowym pokazie równie dobrze prezentuje się z bliska. Minimalistyczna kolorystyka w połączeniu z pięknymi tkaninami tworzy zgrany duet. Ciekawe kroje nawet na wieszakach prezentują się znakomicie.

 

Kolejną niespodzianką jest nowa linia butów Boholoft stworzona przez duet projektantów – Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha przy współpracy z marką Loft37. Proste fasony i klasyczna kolorystyka świetnie komponują się z całą kolekcją.

 

Skład ekipy współpracującej przy sesji praktycznie nie uległ zmianie. Zdjęcia wykonywał Marcin Kempski (ilike-photo), makijażem zajął się Dariusz Koterski (Estee Lauder).

 

Kampania zapowiada się wyjątkowo ciekawie i zapewne już niebawem będziemy mogli podziwiać efekty sesji, ale póki co uchylamy rąbek tajemnicy i zabieramy Was na backstage. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja