lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > BLESSUS - LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2011
Lamode.info

BLESSUS - LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2011

BLESSUS - LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2011

Dodane przez Redakcja
27 Kwiecień '11

Blessus to nowa marka na polskim rynku, którą kilka dni temu mieliśmy okazję przedstawić. Minął zaledwie tydzień od otwarcia pierwszego butiku w Warszawie, a polskie gwiazdy już zdążyły ją sobie upodobać.

 

Marka, stawiając na kobiecość i wygodę, proponuje przede wszystkim sukienki. Oryginalność pomysłu polega na umożliwieniu własnego komponowania kreacji, wpisując się w coraz popularniejszy koncept personalizacji  wyglądu. Każda sukienka składa się bowiem z trzech komponentów, które - ze względu na okazję, porę dnia lub aktualny nastrój - można łączyć ze sobą ukrytymi zamkami błyskawicznymi.

 

W wiosenno-letniej kolekcji Blessus dominują najmodniejsze w tym sezonie kolory: pomarańcze, róże oraz limonki. Obecne są także stonowane barwy: beże i szarości, granaty i czernie. Wykorzystano zróżnicowane tkaniny, głównie żakardy, jedwabie i jerseye. Do dyspozycji są kreacje rozkloszowane z lekko obniżoną talią oraz sukienki dopasowane, subtelnie podkreślające sylwetkę. Proste fasony zdobią też draperie, a także geometryczne formy.

 

Gratką dla wszystkich indywidualistek jest informacja, że każda sukienka Blessus otrzymuje indywidualny certyfikat i jest sygnowana numerem seryjnym. Ponadto, poza standardową numeracją, firma oferuje szycie na miarę. Koszt sukienki waha się między 1500 a 3500 PLN.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja