PL / EN
BIŻUTERIA SOTHO – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

BIŻUTERIA SOTHO – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

Niepowtarzalnewzory, dbałość o detale i najwyższej jakości materiały. W tym jednym zdaniu można streścić podejście marki SOTHO do designu. Poznajcie koniecznie nową markę w BoutiqueLaMode.com!

Bransoletki, naszyjniki, kolczyki, broszki i wiele innych dodatków znajdziecie w kolekcjach marki SOTHO. Choć biżuteria podąża za aktualnymi trendami, zachowuje jednocześnie swój własny, indywidualny charakter. Dodatkowym atutem jest ciekawy design połączony z surowcami najwyższej jakości – kryształami Swarovskiego, srebrem, srebrem pokrytym złotem, kamieniami szlachetnymi i jedwabiem.

 

Ponadto istnieje także możliwość personalizacji projektu z pomocą graweru na zawieszkach czy zmienie średnicy użytych kamieni. Nam szczególnie do gustu przypadły propozycje biżuterii wykonane z fasetowanego onyksu i ozdobione przekładkami z różą oraz naszyjnik z symbolem karmy i szmaragdowym kryształem pokryty 24 karatowym złotem.

 

Jednak biżuteria to nie jedyna odsłona SOTHO. Marka doskonale czuje się we wszelkim designie – od akcesoriów, elementów wystroju wnętrz na meblach kończąc. Ich sukces tkwi w elastyczności i indywidualnym podejściu do klientów. By każdy produkt był powodem do zadowolenia, akcesoria można dowolnie modyfikować, a jeżeli to nie wystarczy - projektanci są gotowi wykonać projekt na specjalne zamówienie. „SOTHO to synonim nowoczesnego, designerskiego, modowego, świeżego sposobu życia…”.

 

Koniecznie zajrzyjcie na naszą siostrzaną platformę BoutiqueLaMode.com po więcej zdjęć biżuterii!

 

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: SOTHO | biżuteria | nowa marka w BoutiqueLaMode.com | LaMode.info | BoutiqueLaMode.com |

podobne artykuły