PL / EN
BIŻUTERIA DO PRACY ZGODNA Z DRESS CODEM

BIŻUTERIA DO PRACY ZGODNA Z DRESS CODEM

Podpowiadamy, gdzie kupić biżuterię zgodną z zasadami dress code`u!

Jaka biżuteria będzie zgodna z zasadami dress code`u? Odpowiadają nasze ekspertki – dr Irena Kamińska-Radomska i Agata Tanter (na podstawie książki „Dress code dla kobiet. Zasady dobrego stylu i wizerunku”, Wyd. Świat Książki).

Nie tylko biżuteria jest dozwolona, ale niemalże konieczna. Jest dopełnieniem całego stroju. Jednak na co dzień do pracy, czy to jest strój business, czy business casual, są pewne zasady i tym samym – ograniczenia. Biżuteria do pracy nie powinna mieć połyskujących szlachetnych kamieni. Powinna ograniczać się do złota, platyny i srebra. Wyjątek stanowią perły, które są doskonałą ozdobą zarówno na dzień, jak i na wieczór”.

Więcej porad dotyczących dress code`u znajdziecie w książce „Dress code dla kobiet. Zasady dobrego stylu i wizerunku” autorstwa dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej i Agaty Tanter. Do kupienia TUTAJ!

Szukacie konkretnych kolczyków, naszyjników, pierścionków, bransoletek czy broszek, które spełniają powyższe zasady etykiety biznesowej? Zajrzyjcie do galerii i znajdźcie propozycję dla siebie!

video

ANJA RUBIK TWARZĄ JIMMY CHOO

tagi: biżuteria | dress code | Agata Tanter | dr Irena Kamińska-Radomska |

podobne artykuły