lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - RIHANNA
Lamode.info

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - RIHANNA

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - RIHANNA

Dodane przez Ismena Dąbrowska
18 Lipiec '14

Ciężko za nią nadążyć! Nikt tak często nie zmienia wizerunku jak Rihanna. Nie tylko balansuje między stylami, ale także we fryzurach pozwala sobie na szaleństwo. Jej metamorfozę i ostatnie wybory prześledził Piotrek Popławski z salonu U Fryzjerów i ocenił, w której jest jej najlepiej. Sprawdźcie!

 

RIHANNA


Rihanna lubi eksperymentować z włosami – ma to szczęście, że jej twarz jest owalna, więc pasuje do niej praktycznie każda fryzura. Piosenkarka jest chyba najczęściej zmieniającą wizerunek gwiazdą i, także dzięki kształtowi twarzy, może sobie pozwolić na naprawdę wiele. RiRi miała już włosy krótkie, bardzo długie, średnie, naturalnie kręcone, prostowane, nie mówiąc już o różnych wariantach kolorystycznych.

 

RIHANNA BITWA NA WŁOSY

źródło: facebook.com/rihanna/

 

Jej buzia jest jednak dość drobna, więc najkorzystniej wygląda w krótkich, odważnych uczesaniach.  Proste, gładkie włosy to też dobry wybór. Jeśli chodzi o kolor, to – cóż – blondy i czerwienie nie są dla niej. Najlepiej, jeśli będzie trzymała się blisko natury, czyli ciemnych włosów, ewentualnie z jakimś jaśniejszym akcentem. Naszym zdaniem Rihanna powinna się w tej ewolucji stylu zatrzymać, a nawet spojrzeć wstecz i powrócić do „włosowego” stylu sprzed kilku lat. A jeśli potrzebuje ciągłych zmian, to może niech szalone fryzury pozostawi na scenę…?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja