lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - LADY GAGA
Lamode.info

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - LADY GAGA

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - LADY GAGA

Dodane przez Kinga Nowicka
15 Wrzesień '14

Tym razem, bohaterką naszego cyklu BITWA NA WŁOSY, została jedna z najbardziej charakterystycznych artystek na świecie, która zwraca na siebie uwagę, nie tylko swoją twórczością, ale przede wszystkim ekscentrycznym stylem. Lady Gaga, uwielbia eksperymentować również ze swoimi włosami. O tym, w jakiej fryzurze wygląda najlepiej, a jakich cięć powinna unikać, opowiada nam Sylwia Mrówczyńska z salonu U fryzjerów.


Lady Gaga lubi szokować – przez wiele lat robiła to całkiem skutecznie, jednak w jej wydaniu widzieliśmy już tak wiele, że nic nas nie zdziwi. Ekstrawaganckie cięcia, kolory na jej głowie – to wszystko już było. Piosenkarka jest postacią tak barwną, że jakiejkolwiek fryzury by nie nosiła, będzie współgrała z jej wizerunkiem kolorowego, trochę jak z innej bajki (a nawet kosmosu), ptaka. Mimo, że – w jej przypadku – to szaleństwo nie razi, to w niektórych stylizacjach wygląda lepiej, w niektórych gorzej.

 

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - LADY GAGA

źródło: facebook.com/ladygaga

 

Najlepiej jej w długich, jasnych włosach – świetnie wygląda w blondzie, nie najgorzej w siwych włosach. Kiepsko jest natomiast w krótszych fryzurach, szczególnie takich geometrycznych – Lady Gaga ma pociągła twarz, szpiczastą brodę, a więc takie włosy to mocno uwydatniają, zabierając piosenkarce urok i seksapil. Jeśli chodzi o kolory, to Gaga powinna zrezygnować z bladego różu – wygląda jakby była chora. Fajnie jej za to w fiolecie – na okładce Neo2, w połączeniu z czarnym outfitem, robi piorunujące wrażenie.

 

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - LADY GAGA

źródło: facebook.com/ladygaga

 

W przypadku Lady Gagi należy pamiętać o tym, że efekt stylizacyjny ma być czasem trochę dziwny, niepokojący. Nadal uważamy, że z pewnych fryzur powinna zrezygnować, ale, w tym przypadku, niekorzystny look jesteśmy w stanie wybaczyć. Czasem jej szaleństwo wydaje się już jednak nudne, więc może warto, żeby częściej pokazywała się w bardziej stonowanych, klasycznych fryzurach…?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja