lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > BIAŁA SUKIENKA NA CZERWONYM DYWANIE
Lamode.info

BIAŁA SUKIENKA NA CZERWONYM DYWANIE

BIAŁA SUKIENKA NA CZERWONYM DYWANIE

Dodane przez Weronika P.
29 Grudzień '10

Biała sukienkę widziano na najbardziej stylowych gwiazdach i gwiazdeczkach Ameryki. Klasyczna czerń odeszła nieco do lamusa. Trend ma swoje dwa nurty – proste, geometryczne kroje i sukienki „śnieżynki” lansowane w tym sezonie przez m.in. Valentino. Właśnie na kreację tego domu mody zdecydowały się takie sławy jak Anne Hathaway czy Jessica Alba. Michelle Williams wybrała krótką sukienkę od Dior’a, Beyonce ołówkową marki Antonio Berardi, a Gwyneth Paltrow odsłaniającą naprawdę dużo kreację Pucci. Jak się okazuje, idealną kreację można też znaleźć w sklepie vintage, jak zrobila to uznawana za jedną z najlepiej ubranych kobiet Hollywood, Ginnifer Goodwin. 

Biel i jej odcienie są ponadczasowe i zawsze klasyczne. W takim kolorze wyglądają dobrze zarówno blondynki (efekt rozświetlonej cery) jak i brunetki( głęboki kontrast podkreśla rysy twarzy). Odpowiednio skrojona biała sukienka dodaje kobiecości i seksapilu.

Patrząc na zdjęcia w galerii, wiemy skąd bierze się popularność "małej białej" na czerwonych dywanach - odpowiedź jest jasna, jak wspomniana sukienka- w bieli można wyglądać „jak milion dolarów”.

 

 

Galeria 1-5/10
Galeria 1-5/10
TAGI:     gwiazdy | stylizacja | trend
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja