lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > BEYONCE W POLSCE - WSZYSTKIE STROJE Z KONCERTU
Lamode.info

BEYONCE W POLSCE - WSZYSTKIE STROJE Z KONCERTU

BEYONCE W POLSCE - WSZYSTKIE STROJE Z KONCERTU

Dodane przez Katarzyna Filcek
27 Maj '13

To było muzyczne wydarzenie sezonu! Sobotni koncert Beyonce na Stadionie Narodowym w Warszawie przyciągnął prawdziwe tłumy miłośników wielkiego talentu słynnej piosenkarki (podobno frekwencja sięgała 52 tys. osób!), zaś znana z pełnych rozmachu występów wokalistka zadbała o to, by jej pierwszy show w Polsce był naprawdę spektakularny.

 

 

Świetnie skonstruowana setlista, dopracowana w najmniejszym stopniu scenografia i choreografia oraz pomysłowe stroje sceniczne sprawiły, że występ Queen B robił wprost hipnotyczne wrażenie. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zwrócili szczególnej uwagi na kostiumy, w których piosenkarka pojawiła się podczas Orange Warsaw Festival. Naliczyliśmy ich aż 9, zaś każdy z nich był tak wyjątkowy, że do tej pory nie jesteśmy w stanie wybrać naszego ulubionego projektu.

 

 

Choć od początku kariery Beyonce chętnie i często ubiera stroje uszyte przez jej mamę, Tinę Knowles, w czasie trasy The Mrs. Carter Show World Tour postanowiła postawić na stroje stworzone w atelier znanych projektantów oraz obuwie niezawodnego Stuarta Weitzmana. Biały, wyszywany perłami i kryształami kostium Ralph&Russo, skórzany minigarnitur i miękki kapelusz z szerokim rondem Pucci, ozdobiony lamparcim printem projekt KENZO, mieniący się tysiącami cekinów granatowy kombinezon Dennis-Kolpodinos, zwiewna sukienka maxi o ciekawym rozwiązaniu dekoltu w odcieniu karminowej czerwieni Alon-Livne a może błyszczące body z peleryną oraz zabawną czapeczką z uszkami prosto od projektującego dla Givenchy Ricardo Tisci?

 

 

Który z kostiumów, w których Beyonce pojawiła się podczas sobotniego koncertu w Warszawie, najbardziej przypadł Wam do gust?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja