lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > BEYONCÉ NA OKŁADCE WRZEŚNIOWEGO WYDANIA VOGUE US
Lamode.info

BEYONCÉ NA OKŁADCE WRZEŚNIOWEGO WYDANIA VOGUE US

BEYONCÉ NA OKŁADCE WRZEŚNIOWEGO WYDANIA VOGUE US

Dodane przez Redakcja
14 Sierpień '15

Twarzą specjalnego wydania Vogue US, tzw. september issue, została Beyoncé Knowles. Po raz trzeci gwiazda znalazła się na okładce amerykańskiego magazynu (kwiecień 2009 i marzec 2013) i po raz trzeci czarnoskóra kobieta zdobi główną stronę wrześniowego numeru (po Naomi Campbell w 1989 roku i Halle Berry w 2010).

 

Tegoroczne september issue jest specjalne jeszcze z jednego powodu. Kreatorzy, których projekty gwiazda ubrała podczas sesji zdjęciowej, wypowiedzieli się na jej temat. Beyoncé na okładce ma na sobie kwiecistą suknię i połyskujący płaszcz z metką Marca Jacobsa, który powiedział: „Słowo „diwa” jest dzisiaj stosowane w odniesieniu do wielu artystek i zazwyczaj oznacza reputację nieprzystępnej, a ona emanuje urokiem i sympatią”. Na innej fotografii widzimy ją w seksownej kreacji od Atelier Versace, wyszywanej kurtce Givenchy, gładkiej sukience Louis Vuitton oraz w asymetrycznym projekcie Stelli McCartney. Riccardo Tisci wspomniał, że jej obecność jest hipnotyzująca, z kolei brytyjska kreatorka zwróciła uwagę, że w jednej osobie skupia naturalność, delikatność i piękno, a zarazem nieprzeciętność i władzę.

 

Nieprzypadkowo piosenkarka prezentuje w większości spektakularne suknie – ultrakobieca, mocna garderoba doskonale wpisuje się w klimat sesji oraz podkreśla wizerunek gwiazdy. Zdjęcia dla Queen Bey wykonał fotograf Mario Testino, a za scenografię odpowiadał Jack Flanagan. Fryzury przygotowała Kim Kimble, wizaż wykonała Francesca Tolot, a manicure to efekt pracy Lisy Logan.

 

Obejrzyjcie ekskluzywne wideo zza kulis i zobaczcie pierwsze zdjęcia okładkowej sesji!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja