lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > BERRY BAKER POKAZ KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013 W SZTUKI&SZTUCZKI
Lamode.info

BERRY BAKER POKAZ KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013 W SZTUKI&SZTUCZKI

BERRY BAKER POKAZ KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013 W SZTUKI&SZTUCZKI

Dodane przez Redakcja
03 Marzec '13

Już 8 marca w klubie Sztuki&sztuczki odbędzie się pokaz kolekcji wiosna lato 2013 nowej polskiej marki BERRY BAKER, której założycielką jest Jagoda Piekarska. Modą pasjonuje się od zawsze, wciąż szukając nowych wyzwań i rozwiązań w tej dziedzinie. Artystka ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Wśród swoich sukcesów może wymienić  m.in. udział w berlińskim i łódzkim Fashion Week.

 

 

Dyrektor kreatywna BERRY BAKER postawiła sobie za zadanie stworzenie indywidualnej przestrzeni dla swojej twórczości, łączącej jednocześnie modę i design, przez to zyskuje również szersze spektrum odbiorców. Jagoda Piekarska fascynuje się architekturą, wyważonymi formami i strukturami, co doskonale widać w jej autorskich projektach.

 

Najnowsza kolekcja na wiosnę lato 2013 inspirowana jest wyrazistymi kształtami gwiezdnych konstelacji. Przeważają zdecydowane formy i odważna konstrukcja. Zastosowanie tych zabiegów, nie umniejszyło wcale wygody i funkcjonalności ubrań, dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów. Projekty zrobione są z bawełny i ortalionu i tym samym łączą w sobie modę i komfort.

 

 

Zapraszamy!Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja