lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > BELLE LOOKBOOK WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

BELLE LOOKBOOK WIOSNA LATO 2013

BELLE LOOKBOOK WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Redakcja
16 Marzec '13

Belle to marka młodej projektantki Magdy Nowosadzkiej, która założyła ją ona w 2011 roku z myślą o dziewczynach ceniących sobie urok minimalizmu w subtelnym wydaniu i zaskakującej formie.

 

 

Warszawska projektantka przedstawiła niedawno swój najnowszy lookbook na wiosnę lato 2013, a my od razu zwróciliśmy uwagę na niecodzienną nazwę kolekcji, „Caim” oznacza niewidzialną ochronę, zapewniającą bezpieczeństwo i miłość, nakreślaną gestem kręgu wokół danej osoby. Ta niebanalna inspiracja świetnie oddaje klimat całej kolekcji.

 

 

Jak zwykle ubrania Magdy Nowosadzkiejoszczędne w swojej stylistyce. Minimalistyczna paleta barw, ograniczająca się do czerni, szarości i bieli, połączona została z oryginalnymi krojami projektów. W kreacjach pojawia się także asymetria i sporo rozmiaru oversize. Na najnowszą kolekcję Magdy Nowosadzkiej składają się wygodne bluzy, tuniki, spódnice i sukienki maxi. Wszystkie projekty są bardzo praktyczne, co nie umniejsza ich wartości estetycznych.

 

 

Do lookbooka Belle wiosna lato 2013 zapozowała rudowłosa piękność o delikatnej urodzie - Ola P. (Mango Models), zaś zdjęcia zrobiła fotografka Aleksandra Bydłowska.

 

 

Zobaczcie kolekcję Belle Magdy Nowosadzkiej na wiosnę lato 2013 w naszej galerii! 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja