lamode > INFO > RYNEK > BELLA GOREN DOŁĄCZYŁA DO ZARZĄDU GAP INC.
Lamode.info

BELLA GOREN DOŁĄCZYŁA DO ZARZĄDU GAP INC.

BELLA GOREN DOŁĄCZYŁA DO ZARZĄDU GAP INC.

Dodane przez Katarzyna T.
26 Lipiec '11

Bella Goren, dyrektor finansowa AMR Corporation i American Airlines, Inc., dołączyła do zarządu spółki Gap, Inc., stając się tym samym 11-tym członkiem rady. Zajmować się będzie rewidowaniem ksiąg i doradztwem finansowym firmy.

 

Bella Goren jest liderem biznesowym o 25-letnim doświadczeniu, która pomoże marce na wskroś amerykańskiej w odniesieniu sukcesu i realizacji ekspansji na całym świecie – komentował Glenn Murphy, dyrektor zarządzający Gap, Inc. - Jej biegłość w różnorakich sprawach związanych z finansami, zarządzaniem i marketingiem międzynarodowych firm będzie potężnym zastrzykiem energii dla Gap, Inc.

 

Nie tylko jestem fanką produktów z rodziny Gap, Inc., ale dostrzegam również możliwości wzrostu, jakie ma przed sobą firma - powiedziała Goren - Nie mogę się doczekać, aby pomóc firmie osiągnąć długoterminowy sukces, jak również zwiększyć jej wartość rynkową. Jednocześnie zamierzam niezmiennie trwać przy tym, co tradycyjnie jest najważniejsze dla Gap: podejmowanie działań, które w najlepszy sposób przysłużą się społeczności naszych klientów.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja