lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > BEATA SADOWSKA W SUKIENCE AGATY WOJTKIEWICZ NA GALI COSMOPOLITAN PRIX DE BEAUTÉ 2011
Lamode.info

BEATA SADOWSKA W SUKIENCE AGATY WOJTKIEWICZ NA GALI COSMOPOLITAN PRIX DE BEAUTÉ 2011

BEATA SADOWSKA W SUKIENCE AGATY WOJTKIEWICZ NA GALI COSMOPOLITAN PRIX DE BEAUTÉ 2011

Dodane przez Katarzyna T.
18 Maj '11

Beata Sadowska w pomarańczowej sukience Agaty Wojtkiewicz z ostatniej kolekcji, zaprezentowanej podczas Fashionphilosophy Fashion Week Poland AW 2011, poprowadziła Galę Cosmopolitan Prix de Beaute 2011. Projekt z kolekcji Day Off przypadł dziennikarce i prezenterce telewizyjnej do gustu właśnie podczas majowego pokazu w Łodzi.  

 

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna znana z nieomylnego gustu wyborem swoich kreacji przyczynia się do rozpowszechniania polskich marek, udowadniając że rodzima moda dorównuje zagranicznej. Ceni między innymi takie marki, jak Zuo Corp i Bohoboco.

 

Założona przez Beatę Sadowską sukienka wykonana została z naturalnego jedwabiu. Projektantka wkomponowała w nią ciekawe szelki z naturalnej, brązowej skóry. Sukienka utrzymana w ciepłym kolorze pomarańczy idealnie wpisuje się w kolorystykę zarówno bieżącego, jak i nadchodzącego sezonu.

 

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/BEATA SADOWSKA W SUKIENCE AGATY WOJTKIEWICZ NA GALI COSMOPOLITAN PRIX DE BEAUTE 2011/Beata Sadowska w sukience Agaty Wojtkiewicz na Gali Cosmopolitan Prix de Beaute 2011.jpgfot. materiały prasowe/ Beata Sadowska w sukience Agaty Wojtkiewicz AW 2011/12

 

A jak Wam się podoba stylizacja Beaty Sadowskiej?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja