lamode > URODA > PIELĘGNACJA > BALSAM BRĄZUJĄCY DO CIAŁA DOVE SUMMER GLOW + SOFT SHIMMER
Lamode.info

BALSAM BRĄZUJĄCY DO CIAŁA DOVE SUMMER GLOW + SOFT SHIMMER

BALSAM BRĄZUJĄCY DO CIAŁA DOVE SUMMER GLOW + SOFT SHIMMER

Dodane przez Karolina K.
23 Sierpień '12

Lubimy opaloną skórę. Czujemy się wówczas piękniej i ponętniej. Dermatolodzy ostrzegają jednak przed nadmierną ekspozycją ciała na słońce i przed wizytami w solarium. Zdrowie skóry przede wszystkim. Marka Dove doskonale zdaje sobie z tego sprawę i proponuje nam przyjemne i korzystne dla skóry rozwiązanie – brązujący balsam do ciała Dove Summer Glow + Soft Shimmer.

 

Dzięki Dove Summer Glow + Soft Shimmer uzyskamy nie tylko naturalnie wyglądającą opaleniznę, ale też doskonale odżywioną i nawliżoną skórę. Jego działanie oparte jest na reakcji Maillarda, czyli wytworzeniu barwnych substancji w naskórku, dzięki czemu możemy się cieszyć pięknym i złocistym kolorem skóry. Dodatkowo formuła Dove Summer Glow + Soft Shimmer zawiera delikatne drobinki, które pięknie ozłocą nasze ciało, ukazując swe mieniące oblicze w promieniach słońca.

 

Apliakcja Dove Summer Glow + Soft Shimmer jest niezwykle prosta. Przed pierwszym nałożeniem warto wykonać peeling, dzięki czemu powierzchnia skóry stanie się gładsza, a następnie zaaplikować balsam rozsmarowując go równo na ciele kolistymi ruchami. Nim włożymy ubranie, warto odczekać kilka minut, by preparat dobrze się wchłonął. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja