lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > AUDIORIVER FASHION DAY OGŁOSIŁ PIERWSZYCH PROJEKTANTÓW
Lamode.info

AUDIORIVER FASHION DAY OGŁOSIŁ PIERWSZYCH PROJEKTANTÓW

AUDIORIVER FASHION DAY OGŁOSIŁ PIERWSZYCH PROJEKTANTÓW

Dodane przez Redakcja
17 Maj '14

W tym roku organizowany już od 8 lat płocki festiwal Audioriver zapowiada się nie tylko na wielką muzyczną ucztę! W czasie dwóch dni koncertów takich artystów jak Little Dragon, Trentemøller, Loco Dice czy Camo & Krooked, Naughty Boy Skalpel, Special Request czy Mind Against, będzie można również zetknąć się z modą od polskich projektantów. To wszystko w ramach projektu Audioriver Fashion Day, gdzie swoją ofertę zaprezentuje aż 50 marek.

 

„Jesteśmy po pierwszym etapie selekcji wystawców i podoba nam się charakter, jakiego nabierają nasze targi” – mówi rzecznik Audioriver, Łukasz Napora. „Zgłosiły się do nas znane i naprawdę ciekawe marki, co pokazuje, że – choć jesteśmy nowi w dziedzinie mody – jako Audioriver wzbudzamy duże zaufanie. Świadczy też o tym chęć pojawienia się u nas takich marek, jak Madox, SI-MI czy Staff by Maff” – dodaje.

 

Oprócz nich swoje projekty pokażą także Mozcau, Bola, Jakub Pieczarkowski, My Signature, Klekko, Booka, Nettie, FlatRock Clothing, Mint and Pepper, Born To Be, SOVA, EVC DSGN i KOLLANA FASHION Fludra Slow Fashion, Brasz, ISSI, CO.COME/IN, Plainness, Agnieszka Oleksiewicz i Made-By-J. Druga tura naboru wystawców trwa do 28 maja 2014, a jej wyniki poznamy w pierwszej połowie czerwca.

 

W galerii znajdziecie zdjęcia kilku marek, które pojawią się na Audioriver Fashion Day.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja