lamode > MODA ZAGRANICZNA > KIDS > ARMANI JUNIOR – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015
Lamode.info

ARMANI JUNIOR – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

ARMANI JUNIOR – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Dodane przez Kinga Nowicka
06 Sierpień '14

Marka, która w branży znana jest z nienagannego krawiectwa i umiłowania klasyki, nie tracąc swojej tożsamości, z równie dużym zaangażowaniem, tworzy również dla swoich najmłodszych klientów. Najlepszym tego przykładem jest najnowsza kampania Armani Junior na sezon jesień zima 2014, w której marka podjęła wyzwanie, by wspomnianą wcześniej klasykę połączyć z zabawnymi printami i kolorystycznym szaleństwem.

 

Armani Junior serwuje nam zatem zestaw „małej elegantki”, w ramach którego znajdziemy delikatne sukienki, spódniczki, eleganckie płaszczyki. Urozmaicają je, ukochane przez wszystkie dziewczynki, wzorzyste rajstopy. Z kolei chłopców, marka ubiera w wygodne bluzy i spodnie dresowe, sweterki, koszulki polo i jeden z obowiązkowych elementów zimowej (nie tylko dziecięcej!) garderoby – puchowe kurtki. W najnowszej odsłonie dziecięcej kolekcji Armani, nie mogło zabraknąć także jednego z flagowych produktów marki, czyli klasycznych jeansów.

 

Podsumowując, marka zadbała o to, żeby było przede wszystkich wygodnie i ciepło. A nie ukrywajmy, że w jesienno-zimowych stylizacjach, tym bardziej u dzieci, to najważniejszy wyznacznik.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja