lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > ANTONY MORATO – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2013/2014
Lamode.info

ANTONY MORATO – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2013/2014

ANTONY MORATO – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Dodane przez Artykuł promocyjny
11 Wrzesień '13

Antony Morato to włoska marka założona w 2007 roku przez braci Lello, Tania i Giovanni Caldarelli.  Na początku była ona dostępna jedynie we Włoszech, obecnie jest popularna w 50 krajach świata. W 2011 roku znalazła się na liście 50 najlepszych firm odzieżowych, notowanych na Włoskiej Giełdzie Papierów Wartościowych według magazynu Pambianco News.

 

To, co przede wszystkim charakteryzuje markę, to propozycje niedrogich i stylistycznie wysoko aspirujących produktów. W kolekcjach Antony Morato, denimowa moda spotyka się z designerską odzieżą, obuwiem oraz akcesoriami.

 

I tak, w jesienno-zimowej kolekcji włoskiej marki na sezon 2013/2014, sportowa garderoba spotkała się z klasyczną męską elegancją. Obok denimu pojawiły się koszule w kwiatowe printy, basicowe bluzy, T-shirty z nadrukami oraz swetry w retro wzory. Jesienno-zimowa kolekcja Antony Morato, łączy w sobie estetykę retro, boho, jak również sportową klasykę.

 

W swoich najnowszych propozycjach, Antony Morato sięga po wzory charakterystyczne dla poprzednich dekad. Widać inspiracje motywami graficznymi z lat 60. i 70, które zyskały nowoczesny charakter dzięki połączeniu z kratką glen. Oprócz klasycznych czerni i szarości, w palecie kolekcji znalazły się odcienie ochry, musztardowego i brązu, ożywione kolorami burgundu i zieleni.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja