lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > ANTHONY VACARELLO JEDNAK DO SAINT LAURENT?
Lamode.info

ANTHONY VACARELLO JEDNAK DO SAINT LAURENT?

ANTHONY VACARELLO JEDNAK DO SAINT LAURENT?

Dodane przez Marta Waglewska
04 Kwiecień '16

Jak głoszą oficjalne doniesienia, Anthony Vacarello właśnie ustąpił ze stanowiska dyrektora kreatywnego Versus Versace, które piastował zaledwie od stycznia ubiegłego roku (a jako guest designer od 2013 roku).  

 

W świetle wcześniejszych spekulacji dotyczących następcy Hediego Slimane'a, który odszedł z domu mody Saint Laurent, o czym szerzej pialiśmy tutaj, kandydatura Vacarello zdaje się być jeszcze bardziej prawdopodobna. Mimo iż pytany o możliwość takiej fuzji podczas paryskiego fashion weeka unikał jednoznacznej odpowiedzi tłumacząc, że to tylko plotka, bieg zdarzeń w ostatnich dniach zdaje się temu przeczyć.

 

Pod rządami belgijsko-włoskiego designera marka Versus Versace nie tylko odnotowała znaczący wzrost sprzedaży, ale także zdecydowała się na wejście na rynek amerykański, co zostało przypieczętowane otwarciem flagowego sklepu w Nowym Jorku.

 

Czy następnym sukcesem Vacarello, którego życzyła mu w oficjalnym pożegnaniu Donatella Versace okaże się wzięcie pod swe skrzydła Saint Laurent?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja