lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > ANNE VYALITSYNA TWARZĄ NAJNOWSZEJ KAMPANII RESERVED „BEAUTIFUL STORY” WIOSNA LATO 2012
Lamode.info

ANNE VYALITSYNA TWARZĄ NAJNOWSZEJ KAMPANII RESERVED „BEAUTIFUL STORY” WIOSNA LATO 2012

ANNE VYALITSYNA TWARZĄ NAJNOWSZEJ KAMPANII RESERVED „BEAUTIFUL STORY” WIOSNA LATO 2012

Dodane przez Redakcja
06 Luty '12

Tłem do zdjęć prezentujących najnowszą kampanię Reserved „Beautiful Story” na wiosnę lato 2012 stały się miejskie pejzaże, klimat i charakter Kapsztadu. Za obiektywem stanął fotograf Angelo Pennetta.

 

Twarzą kampanii jest Anne Vyalitsyna, jedna z najbardziej rozchwytywanych top modelek na świecie. Piękna Rosjanka pojawiła się na okładkach takich magazynów jak Vogue, ELLE, Harper’s Bazaar, i-D czy Glamour. W listopadowej edycji rosyjskiego Vogue wystąpiła w towarzystwie przystojnego wokalisty zespołu Maroon 5, Adama Levine (prywatnie parner modelki przyp.red.) . Dzięki swojej determinacji i pozytywnej energii ma na koncie kampanie między innymi dla DKNY, Dolce & Gabbana i Escady.

 

Tworząc damską kolekcję projektanci inspirowali się paryskim szykiem Brigitte Bardot i młodzieńczą świeżością Twiggy, dlatego znajdziemy w niej zarówno proste formy jak i wygodne dzianiny podkreślające kobiecie kształty. W kolekcję królują intensywne, nasycone barwy oraz blade beże, szarości i pastelowe róże.

 

W męskiej kolekcji nie zabraknie wygodnej klasyki, prostych krojów i komfortowych  zestawień. Reserved proponuje męzczyznom zestawienie klasycznego garnituru z trampkami czy militarnymi paskami.

 

Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii i zobaczcie efekty kampanii. Już jutro zaprezentujemy Wam zdjęcia backstage wykonane przez Joachima Johnsona.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja