lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > ANJA RUBIK W SESJI MARCINA TYSZKI DLA ELLE UK
Lamode.info

ANJA RUBIK W SESJI MARCINA TYSZKI DLA ELLE UK

ANJA RUBIK W SESJI MARCINA TYSZKI DLA ELLE UK

Dodane przez Redakcja
10 Czerwiec '15

Już za chwilę na rynku pojawi się lipcowe wydanie brytyjskiego Elle. Do pracy nad sesją okładkową zaproszono polski duet, a prywatnie dwójkę przyjaciół – topmodelkę Anję Rubik i fotografa Marcina Tyszkę. Za makijaż i fryzury również odpowiadała rodzima ekipa, grupa D`Vision ArtMarianna Yurkiewicz i Kacper Raczkowski, a zdjęcia powstały w warszawskim Pin-Up Studio.

 

W sesji Anja Rubik pokazuje trendy na nadchodzący sezon jesienno-zimowy 2015/16. Modelka zaprezentowała ubrania najlepszych domów mody: odświeżoną wersję colour blocking od Valentino, skórzany trencz Saint Laurenta, eleganckie bluzki Dolce&Gabbana czy Chanel, oraz ornamentową sukienkę Giorgio Armani.

 

Poprzez naturalne tło i stonowaną kolorystykę fotografii, uwagę skupić można zarówno na kunsztownych detalach prezentowanych projektów, jak i na modelce. Na okładce Anja Rubik pozuje w komplecie w mocnym kontraście fioletu i pomarańczy, ale już sesja utrzymana jest w spokojnych szarościach, beżach, czerniach i brązach. 

 

Jak ona to robi, prawie bez makijażu, siada w wyciągniętym swetrze na krześle i… z roku na rok coraz lepiej wygląda…” – napisał Marcin Tyszka na Facebooku prezentując swoją okładkę. Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić! 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja