lamode > MODA POLSKA > POKAZY MODY > ANJA RUBIK DLA MOHITO – POKAZ KOLEKCJI
Lamode.info

ANJA RUBIK DLA MOHITO – POKAZ KOLEKCJI

ANJA RUBIK DLA MOHITO – POKAZ KOLEKCJI

Dodane przez Ismena Dąbrowska
08 Listopad '14

O samej kolekcji, tuż przed ujawnieniem dla jakiej marki będzie ją projektować, mówiła, że nie będzie w niej rzeczy modnych w danym sezonie, że nie skupia się na trendach, ale na klasycznych elementach, które każda kobieta powinna mieć w szafie. Na rzeczach, które sama nosi, lubi i które poleciłaby innym.

 

Anja Rubik, która w rolę projektantki wcieliła się tworząc kolekcje butów dla marki Quazi i dla Giuseppe Zanottiego, tym razem połączyła siły z rodzimą marką Mohito i w czwartek, w spektakularnych przestrzeniach warszawskiego Ufficio Primo, pokazała swoje pomysły na wybiegu.

 

Modelki zaprezentowały więc marynarki, obszerne swetry w serek lub kardigany przed kolano, skórzane spodnie, białe koszule z wycięciami na ramionach i czarne spodnie z frędzlami oraz dzwony, a także srebrną kurtkę typu bomber i militarny kombinezon. Całość dopełniały buty typu mules, na szpilce, bez pięty i kończące się poniżej kostki oraz czarne kapelusze. Wszystko to, zgodnie z zapowiedzią, może stać się podstawą garderoby u wielu Polek, bo kolekcja okazała się bardzo przystępna i łatwa do noszenia – nie było w niej zbyt wielu niebezpiecznych eksperymentów i fasonów, a stonowana paleta barw połączona z nowymi odsłonami klasyków ma szansę sprawdzić się na polskich ulicach.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja