PL / EN
ANJA RUBIK NOMINOWANA DO NAGRODY FILMOWEJ YACH FILM

ANJA RUBIK NOMINOWANA DO NAGRODY FILMOWEJ YACH FILM

Kolejny sukces top modelki poparty wyróznieniem branży filmowej!

Teledysk do utworu Mary Komasy „Lost me” z udziałem Anji Rubik odbił się szerokim echem nie tylko w branży mody czy środowisku muzycznym, ale także, jak się okazuje – filmowym.

 

Stworzona, jak przyznaje sama wokalistka, na wzór etiudy filmowej realizacja była celowo osadzona w filmowej konwencji – począwszy od jej przedłużonej formy (teledysk trwa 6 minut), przez napisy końcowe, A skończywszy na dacie premiery nieprzypadkowo przypadającej w ramach festiwalu filmowego.

 

Mimo, iż produkcji zarzucano epatowanie nagością, co wzbudziło falę krytyki, ta przypowieść o odzieraniu się z masek przez większość została przyjęta entuzjastycznie, a także doczekała się publikacji na zagranicznych portalach.

 

Anja Rubik, główna bohaterka teledysku po raz kolejny dowiodła, że czegokolwiek nie dotknie - zamienia w złoto, a jej zdolności i ambicje sięgają daleko poza modeling.

 

Nominowana przez Festiwal Polskich Wideoklipów YACH FILM w kategorii Najlepsza Kreacja Aktorska za udział w teledysku modelka odnotowuje w swoim portfolio kolejny sukces: niezliczone okładki najbardziej prestiżowych magazynów mody, własny magazyn i docenienie przez branżę swej kreacji aktorskiej! Wielkie brawa!

 

MATERIALS_2016/MODA_POLSKA/NEWSY/ANJA RUBIK NOMINOWANA DO NAGRODY YAH FILM ZA UDZIAL W TELEDYSKU MARY KOMASY/EN_01228616_0010 — kopia — kopia 1.jpg

 

video

MCQUEEN - DOKUMENT O ALEXANDRZE MCQUEENIE

tagi: Anja Rubik | Yah Film | Mary Komasa | Lost me |

podobne artykuły