lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > ANDREJ PEJIC TWARZĄ MANGO FASHION AWARDS
Lamode.info

ANDREJ PEJIC TWARZĄ MANGO FASHION AWARDS

ANDREJ PEJIC TWARZĄ MANGO FASHION AWARDS

Dodane przez Redakcja
27 Marzec '11

Hiszpańska marka Mango właśnie pokazała najnowszą kampanię promującą konkurs "El Boton" – Mango Fashion Awards. To już czwarta edycja wydarzenia, mającego na celu pomoc młodym talentom w zaistnieniu na międzynarodowym rynku mody. Do końca lipca trwa rejestracja kandydatów. Dziesięciu finalistów imprezy poznamy w październiku.

 

Tegoroczna myśl przewodnia dla projektantów kryje się pod hasłem "Create your own revolution". W ten sposób organizatorzy chcą zachęcić uczestników do niekonwencjonalnych wyborów i odważnych kroków w projektowaniu. Ilustracją tej modowej rewolucji i jednocześnie twarzą kampanii jest androgyniczny model Andrej Pejic. On z pewnością zrobił zamieszanie w świecie mody, przekraczając granice płci swoją nietypową urodą oraz determinacją.

 

Zdjęcia do kampanii wykonał Eugenio Recuenco, fotograf znany z baśniowego, nieraz mrocznego stylu. Jego prace doceniają nie tylko redaktorzy pism z działu fashion, ale także znawcy sztuki współczesnej.

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/ANDREJ PEJIC TWARZA MANGO FASHION AWARDS/MFA4th edition.jpgfot. Eduardo Recuenco, materiały prasowe Mango

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja