lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > &OTHER STORIES X VANS - KAPSUŁOWA KOLEKCJA
Lamode.info

&OTHER STORIES X VANS - KAPSUŁOWA KOLEKCJA

&OTHER STORIES X VANS - KAPSUŁOWA KOLEKCJA

Dodane przez Kinga Nowicka
20 Kwiecień '15

Po kilku kapsułowych kolekcjach, gdzie motywem przewodnim były już m.in. Gwiezdne Wojny, Myszka Mickey czy The Beatles, uwielbiana nie tylko przez skateboarderów kalifornijska marka Vans postanowiła połączyć siły z &Other Stories. Trzeba przyznać, że to dość ciekawa współpraca, choćby z uwagi na fakt, że jeden z brandów należących do H&M Group wyróżnia się bardzo dziewczęcymi projektami, raczej dalekimi od idei, które z kolei od początku przyświecają i charakteryzują amerykańską firmę.

 

Żyjemy jednak w czasach, kiedy noszenie sportowego obuwia w połączeniu z najbardziej eleganckimi i kobiecymi elementami garderoby przestało być czymś nadzwyczajnym, stając się tym samym, obrazem raczej powszechnie widywanym na ulicach całego świata. To jednak nie jedyny trend, w który świetnie wpisał się rezultat współpracy marek Vans i &Other Stories. W sesji wizerunkowej reklamującej tę modową kolaborację mamy widywany ostatnio coraz częściej, idealny przykład promowania mody, która nie zna wieku. Obok młodej modelki pojawiła się bowiem 86-letnia Daphne Selfe.

 

Flagowymi projektami kolekcji, dostępnej w sprzedaży od 17 kwietnia, są trzy różne modele butów: slip on’y w czarno-białe kropki i skórzane w kolorze nude (ok. 260zł) oraz klasyczne tenisówki w tym samym odcieniu (ok. 290zł). Oprócz obuwia, klienci mają do wyboru ubrania, na których również wykorzystano wzór w kropki. Nie zabrakło także dodatków - torebek czy biżuterii. Całość dostępna jest w sklepie internetowym www.stories.com

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja