lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > ALOXXI - PREMIERA NOWEJ MARKI FRYZJERSKIEJ W POLSCE
Lamode.info

ALOXXI - PREMIERA NOWEJ MARKI FRYZJERSKIEJ W POLSCE

ALOXXI - PREMIERA NOWEJ MARKI FRYZJERSKIEJ W POLSCE

Dodane przez Artykuł sponsorowany
24 Listopad '11

20. października mistrzowie ostrych cięć i niebanalnych koloryzacji mieli okazję do niecodziennego spotkania, podczas którego w kameralnym gronie przywitali na polskim rynku markę profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji włosów - Aloxxi. W ramach konferencji oraz szkolenia, które odbyły się w salonach Hair & Nail Concept oraz Rezydencja Urody,  profesjonaliści z dziedziny fryzjerstwa poznali filozofię i produkty marki. Pracowali także pod okiem międzynarodowego trenera Aloxxi - Larego Smith'a oraz trenera kreatywnego w Polsce - Dominika Garczyńskiego, poznając możliwości nowych produktów. 

 

 

Twórcą Aloxxi jest George Scheffer, założyciel marki O.P.I, która specjalizuje się w kolorowych lakierach do paznokci. Jego nazwisko jest gwarancją wysokiej jakości oraz niekwestionowanego sukcesu rynkowego, jaki już dziś wróżyć można też marce Aloxxi.

 

 

Zarówno profesjonalnych fryzjerów, jak też podążających za fryzjerskimi trendami w koloryzacji klientów z pewnością cieszy fakt, że od teraz piękny, lśniący i trwały kolor będzie mógł pojawić się nie tylko na paznokciach ale i włosach.

 

TAGI:     Aloxxi | włosy |marka
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja