lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > ALICJA BACHLEDA-CURUŚ W KREACJI MACIEJA ZIENIA NA PREMIERZE FILMU „BITWA POD WIEDNIEM”
Lamode.info

ALICJA BACHLEDA-CURUŚ W KREACJI MACIEJA ZIENIA NA PREMIERZE FILMU „BITWA POD WIEDNIEM”

ALICJA BACHLEDA-CURUŚ W KREACJI MACIEJA ZIENIA NA PREMIERZE FILMU „BITWA POD WIEDNIEM”

Dodane przez Redakcja
09 Październik '12

Na wczorajszej premierze, odtwórczyni jednej z głównych ról w „Bitwie pod Wiedniem”, Alicja Bachleda-Curuś wystąpiła w granatowej, jedwabnej sukni z najnowszej kolekcji Macieja Zienia "Hurricane" na wiosnę wiosna-lato 2013. Minimalistyczny, w pełni zabudowany przód kreacji przełamany został neonowo żółtą lamówką, wykończeniem dekoltu charakterystycznym dla całej wiosennej kolekcji projektanta. Dopiero jednak tył sukni - spektakularnie odkryte plecy, poprzecinane haftowanymi szelkami ze skóry i jedwabiu oraz ozdobiony geometryczną falbaną tren - diametralnie zmieniały stonowany na pierwszy rzut oka charakter stroju. Do tak widowiskowej sukni Alicja Bachleda-Curuś dobrała oszczędne dodatki. Całości stylizacji gwiazdy dopełniała zaś prosta fryzura i minimalistyczny makijaż.

 


Najnowsza kolekcja Macieja Zienia zaprezentowana została już w ramach paryskiego tygodnia mody. Polska premiera „Hurricane” odbędzie się 19 października w Soho Factory w Warszawie.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja