lamode > MODA POLSKA > NEWSY > ALICJA BACHLEDA-CURUŚ AMBASADORKĄ GALERII KAZIMIERZ
Lamode.info

ALICJA BACHLEDA-CURUŚ AMBASADORKĄ GALERII KAZIMIERZ

ALICJA BACHLEDA-CURUŚ AMBASADORKĄ GALERII KAZIMIERZ

Dodane przez Redakcja
30 Grudzień '14

Położona jest w jednej z najbardziej rozpoznawalnych dzielnic Krakowa - na malowniczym Kazimierzu, który jest miejscem spotkań zarówno towarzyskich jak i biznesowych, oraz miejscem wyznaczania najnowszych trendów. Mieszkańcy miasta kojarzą go z prestiżem i spokojem oraz azylem, gdzie mogą odpocząć od swoich codziennych spraw.

 

W to wszystko wpisuje się zmodernizowane Centrum Handlowe Galeria Kazimierz, które prócz odświeżonej odsłony zyskało także nową ambasadorkę - Alicję Bachledę-Curuś. Przyjazna atmosfera oraz bogata baza klientów, którzy cenią markę Galerii to charakterystyczne cechy obiektu. Na te atuty postawili właściciele, stwarzając klientom jeszcze przyjemniejsze miejsce spędzania wolnego czasu. Poprzez nowe aranżacje wnętrz i nowoczesny parking z miejscem do ładowania pojazdów elektrycznych oraz specjalnym punktem dla motocyklistów, centrum handlowe wychodzi naprzeciw trendom i wysokim wymaganiom świadomych klientów.

 

Alicja Bachleda-Curuś jako osoba powiązana z Krakowem doskonale odnalazła się w roli ambasadorki Galerii Kazimierz, gdzie będzie pojawiać się na organizowanych w przestrzeni centrum wydarzeniach. Jako świadoma swoich atutów kobieta stanowi świetne dopełnienie miejsca przyjaznego modzie i kreującego najnowsze trendy.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja