lamode > MODA POLSKA > MARKI > ALICE POINT DLA JUSTYNA CHRABELSKA LIMITED COLLECTION 2014
Lamode.info

ALICE POINT DLA JUSTYNA CHRABELSKA LIMITED COLLECTION 2014

ALICE POINT DLA JUSTYNA CHRABELSKA LIMITED COLLECTION 2014

Dodane przez Ismena Dąbrowska
28 Styczeń '14

Każde z nich od lat wypracowywało własną estetykę. Niebanalną, charakterystyczną i bardzo subtelną. Teraz na kilkunastu zdjęciach wspólnie uchwycili swój dorobek.

 

Projektantka Justyna Chrabelska do swojej najnowszej sesji wizerunkowej zaprosiła mieszkającą w Londynie Alicję Zielasko, autorkę alicepoint.com. Znana blogerka na zaledwie kilka godzin opuściła stolicę Wielkiej Brytanii - wszystko po to, by stanąć przed obiektywem Kuby Dąbrowskiego, jednego z najlepszych polskich fotografów, który na swoim koncie ma współprace zarówno z tytułami z rodzimego rynku jak i z zagranicznymi, m.in. prestiżowym portalem wwd.com. Efekt? Zdjęcia wizerunkowe limitowanej kolekcji bluz z falbankami Justyny Chrabelskiej na rok 2014. Premiera tych od lat flagowych produktów projektantki odbyła się podczas świątecznego spotkania w shoroomie, o którym pisaliśmy tutaj. Tym razem bluzy zyskały nową paletę kolorystyczną od bordo po melanżowy brąz, a także deseń zimowej kraty.

 

Styl Alice Point – połączenie estetyki londyńskiej ulicy z nutką glamour, romantyczne kadry Kuby Dąbrowskiego i funkcjonalna moda Justyny Chrabelskiej wspólnie stworzyły klimatyczną historię na kilkunastu fotografiach. Sprawdźcie sami!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja