lamode > MODA POLSKA > OSOBOWOŚCI > ALA SEKUŁA - SUKCESY NOWEJ TWARZY AGENCJI GAGA MODELS
Lamode.info

ALA SEKUŁA - SUKCESY NOWEJ TWARZY AGENCJI GAGA MODELS

ALA SEKUŁA - SUKCESY NOWEJ TWARZY AGENCJI GAGA MODELS

Dodane przez Redakcja
27 Lipiec '15

Jeszcze w marcu tego roku pisaliśmy o niej jako o nowym odkryciu agencji Gaga Models (zobaczcie więcej tutaj!). Już kilka tygodni po tym, jak kolega ze szkoły zrobił jej zdjęcia i podesłał skautom, Ala Sekuła została nową muzą Miucci Prady i szła w pokazie exclusive Prady oraz zamykała prezentację Miu Miu na sezon jesień zima 2015/2016.

 

Polska modelka reprezentowana w Paryżu, Mediolanie i Paryżu przez agencję IMG, brała również udział w pokazach Dior resort 2016 w Cannes i Max Mara resort 2016 w Londynie. Ostatnio widzieliśmy ją także w lookbookach marek Miu Miu na sezon pre-fall 2015 oraz Victoria Beckham resort 2016. Ponadto, niedawno odbył się Tydzień Mody haute couture w Paryżu, podczas którego projektanci prezentowali kolekcje na jesień zimę 2015/2016. Ala Sekuła jest numerem jeden pod względem ilości pokazów w porównaniu do wszystkich Polek widzianych na wybiegach. Modelka miała jedenaście wyjść w dziewięciu domach mody: Armani Prive, Bouchra Jarrar, Chanel, Dior, Elie Saab, Fendi, Giambattista Valli, Atelier Versace oraz Valentino. Dwukrotnie pojawiła się u Armaniego i Giambattisty Valli`ego.

 

W pierwszej publikacji o Ali pisaliśmy, że trzymamy kciuki za rozwój kariery - dzisiaj możemy tylko pogratulować i życzyć kolejnych sukcesów!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja