lamode > MODA POLSKA > NEWSY > ALA SEKUŁA I PAULA GAŁECKA W RANKINGU „BREAKOUT SEASON” MODELS.COM
Lamode.info

ALA SEKUŁA I PAULA GAŁECKA W RANKINGU „BREAKOUT SEASON” MODELS.COM

ALA SEKUŁA I PAULA GAŁECKA W RANKINGU „BREAKOUT SEASON” MODELS.COM

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
15 Październik '15

To był zdecydowanie ich sezon. Ala Sekuła i Paula Gałecka to wciąż nowe twarze polskiego modelingu, a już mogą pochwalić się atrakcyjnym portfolio. Portal Models.com postanowił przeanalizować ostatnie Tygodnie Mody i stworzył ranking modelek, który chodziły po wybiegach najczęściej i u najlepszych projektantów. Wśród listy „Newcomers S/S 16” w kategorii „Breakout Season” znalazły się również dwie Polki.

 

Po tym jak Ala Sekuła zaliczyła spektakularny debiut na pokazie Prady i Miu Miu exlusive oraz wzięła udział w prezentacjach resort i haute couture, mogliśmy ją również podziwiać podczas ostatnich fashion weeków. Naliczyliśmy 24 pokazy, w których chodziła podopieczna Gaga Models, a wśród nich: Chanel, Dior, Valentino, Alexander McQueen, Dolce & Gabbana czy Jil Sander.

 

Paula Gałecka z Mango Models to kolejna Polka, w której zobaczyła potencjał sama Miuccia Prada i zaprosiła ją do współpracy przy kolekcjach pre-fall i jesień zima 2015. Podczas wiosenno-letnich pokazów również chodziła dla Prady, ale wzięła udział także w innych, ponad dwudziestu prezentacjach w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie i Paryżu m.in.:  Gucci, Givenchy, Valentino, Lanvin, Fendi, Victoria Beckham, J.W. Anderson.

 

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za rozwój kariery! 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja