lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > AGYNESS DEYN PROJEKTANTKĄ!
Lamode.info

AGYNESS DEYN PROJEKTANTKĄ!

AGYNESS DEYN PROJEKTANTKĄ!

Dodane przez Redakcja
09 Luty '14

Na przestrzeni kilku lat mieliśmy szansę zaobserwować niesamowity  proces transformacji znanej Brytyjki.  Zaczynając od ikony stylu ulicznego do etapu, w którym zajęła się projektowaniem. Dzięki owocnej kolaboracji z dr Martens nabrała wiatru w żagle. Na bazie doświadczenia nabytego podczas współpracy z marką obuwniczą  postanowiła zaskoczyć nas swoim debiutanckim przedsięwzięciem.

 

 

Klimat autorskiej kolekcji tworzą projekty będące esencją stylu Agyness, czyli wszystko to co za pokochał ją świat. Wśród nich znajdziemy wzorzyste spódnice o długości maxi, koszulowe sukienki z grubej bawełny,  przeskalowane marynarki w prążki oraz płaszcze z kapturem. Projekty Deyn łączy jedno – rock n’ roll’owe  zacięcie, które Agyness opanowała do perfekcji. Śmiało można powiedzieć, że to prawdziwa gratka dla fanów stylu modelki. Kolekcja  A line wejdzie do sklepów w marcu i  będzie dostępna na titlea.com. Ceny ubrań wahają się od 100 do 625 dolarów.

 

 

Co sądzicie o przedsięwzięciu Agyness? Czy według Was jest to powiew świeżości w branży mody czy wręcz przeciwnie – kolejna próba zaistnienia? Poniżej zamieszczamy przegląd pierwszych polaroidów. Koniecznie zobaczcie!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja