lamode > MODA POLSKA > NEWSY > AGATA WOJTKIEWICZ ZWYCIĘŻCZYNIĄ KONKURSU YOUNG CREATIVE ENTREPRENEUR - DESIGN AND FASHION AWARD 2011
Lamode.info

AGATA WOJTKIEWICZ ZWYCIĘŻCZYNIĄ KONKURSU YOUNG CREATIVE ENTREPRENEUR - DESIGN AND FASHION AWARD 2011

AGATA WOJTKIEWICZ ZWYCIĘŻCZYNIĄ KONKURSU YOUNG CREATIVE ENTREPRENEUR - DESIGN AND FASHION AWARD 2011

Dodane przez Redakcja
12 Lipiec '11

Projektantka mody Agata Wojtkiewicz do swoich licznych sukcesów w Polsce może dopisać jeszcze jeden. Tym razem została doceniona w konkursie organizowanym przez British Council i Ambasadę Brytyjską - Young Creative Entrepreneur -  Design and Fashion Award 2011, który ma na celu wyłonienie młodych, obiecujących przedsiębiorców z branży mody i designu z całego świata oraz uhonorowanie ich osiągnięć w promowaniu rynków lokalnych.

 

„Zwycięstwo w konkursie to dla mnie duże wyróżnienie i docenienie mojej dotychczasowej pracy. Jestem przekonana, że ten wyjazd stworzy nowe możliwości rozwoju mojej kariery, jak również zaowocuje zupełnie nowymi, międzynarodowymi projektami” – skomentowała projektantka.

 

Agata w nagrodę poleci do Londynu, gdzie wraz z laureatami z innych krajów będzie miała możliwość uczestniczenia w licznych panelach dyskusyjnych, spotkaniach z przedsiębiorcami z branży modowej, a przede wszystkim w pokazach, prezentacjach i festiwalowych imprezach w ramach London Design i London Fashion Week. Jest to dla polskiej projektantki przede wszystkim szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych w branży modowej, które,  jak mamy nadzieję, zaowocują dalszym rozwojem jej kariery. Trzymamy kciuki!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja