lamode > TRENDY > MIEJSCA > ADIDAS CONCEPT STORE
Lamode.info

ADIDAS CONCEPT STORE

ADIDAS CONCEPT STORE

Dodane przez Redakcja
25 Październik '10

Co to jest adidas, wiedzą wszyscy. Chyba nie ma osoby, która choć raz nie miałaby butów, bluzy, czy spodni z trzema paskami lub słynną koniczynką. Ale czy na pewno wszyscy wiedzą, co można znaleźć w poznańskim adidas concept store?


Adidas Concept Store w Starym Browarze to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników sportowego stylu, którzy cenią sobie oryginalność. Concept Store został oparty na pomyśle przeszczepionym z Wiednia, według którego lokale marki bardziej przypominają butiki niż sklepy sportowe. Sklep powstał w 2009 roku, czyli dokładnie w 60. rocznicę stworzenia legendarnych trzech pasków. To właśnie w 1949 roku Adi Dassler wymyślił typ butów, który momentalnie podbił serca sportowców na całym świecie i do tej pory pozostaje najbardziej rozpoznawalną marką, jeśli chodzi o sportowe obuwie i odzież.

 

W poznańskim Concept Store znajdziemy tylko modele z linii adidas Originals, czyli niepowtarzalne projekty dostępne jedynie w kilku miejscach w Polsce. A na oryginalność warto stawiać, bo twórcy tych kolekcji wciąż zaskakują pomysłami. W zeszłym roku, na otwarcie sklepu, stworzyli kolekcję jubileuszową ‘60 Years of Stripes’, w której mogliśmy znaleźć między innymi buty Nizza z nadrukiem z literą „a” inspirowaną czcionką adidas. Marka współpracowała też m.in. z producentem skuterów Vespa, dzięki czemu powstała chociażby bluza Vespa Bike. A w sezonie jesień/zima 2010 marka zaskoczy nas po raz kolejny kolekcją adidas Originals Star Wars, jak można się domyślić, inspirowaną postaciami z… Gwiezdnych Wojen.

 

Warto wspomnieć, że w poznańskim butiku coś dla siebie znajdą również panie, które lubią łączyć sportowy styl z wyjątkowymi wzorami. Adidas Concept Store również dla nich przygotowuje część kolekcji, tak żeby każda z dziewczyn mogła wyrazić swój niepowtarzalny styl. W sezonie jesienno-zimowym będzie to na przykład indywidualna stylizacja ubrań za pomocą… sznurówek. Jeśli nie wierzycie, zajrzyjcie do adidas Concpept Store – tam przekonacie się, że każda kobieta może zostać własną stylistką.

 

Adres: Adidas Originals

Stary Browar, ul Półwiejska 32, 61-888 Poznań

Atrium, poziom + 1, lokal 113

telefon: +48 (61) 859 62 15
fax: +48 (61) 859 62 15
www.adidas.com/pl

 

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9 -21, niedziela 10 - 20

 

Galeria 1-5/7
Galeria 1-5/7
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja