lamode > INFO > RYNEK > ABERCROMBIE & FITCH ZATRUDNIŁ PROJEKTANTKĘ KARLA LAGERFELDA
Lamode.info

ABERCROMBIE & FITCH ZATRUDNIŁ PROJEKTANTKĘ KARLA LAGERFELDA

ABERCROMBIE & FITCH ZATRUDNIŁ PROJEKTANTKĘ KARLA LAGERFELDA

Dodane przez Redakcja
19 Sierpień '15

Kłopoty finansowe i wizerunkowe amerykańskiej marki Abercrombie & Fitch zmusiły jej twórców do gruntownej metamorfozy. Wiosną zarząd firmy ogłosił, że trwają roszady w zespole i prowadzony jest wnikliwy proces rekrutacji. „Postrzeganie klienta zmieni się tylko wtedy, gdy ulepszymy kolekcje oraz asortyment produktów” – powiedział w maju Arthur Martinez, prezes wykonawczy A&F.

 

Jednym z kluczowych etatów do obsadzenia było stanowisko projektanta odpowiedzialnego za linię damską. Marka poinformowała właśnie, że poszukiwania są skończone i od września nad kobiecymi kolekcjami zacznie pracować Kristina Szasz. Kreatorka studiowała projektowanie mody we Włoszech i debiutowała jako ostatnia asystentka Emilio Pucciego. Następnie w jej portfolio pojawiły się firmy Polo Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Iceberg Jeans, Nike, Levi`s i VF Apparel, po czym dołączyła do koncernu PVH, gdzie współpracowała blisko z samym Karlem Lagerfeldem.

 

Jesteśmy ciekawi dalszych zmian w Abercrombie & Fitch, ale obecne decyzje zarządu zapowiadają się obiecująco. Co sądzicie o metamorfozie marki?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja