lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > ZOOM NA SŁODKIE BALERINY TA-DAH - IDEALNY WYBÓR NA MAJÓWKĘ
Lamode.info

ZOOM NA SŁODKIE BALERINY TA-DAH - IDEALNY WYBÓR NA MAJÓWKĘ

ZOOM NA SŁODKIE BALERINY TA-DAH - IDEALNY WYBÓR NA MAJÓWKĘ

Dodane przez Redakcja
02 Maj '12

Dobry nastrój potęguje nie tylko ładna pogoda, ale też to jak wyglądamy. Im bardziej nam się podoba tym lepiej się czujemy, a gdy skomplementuje nas ktoś inny to dzień z pewnością będzie należał do udanych, a majowy weekend to idealna pora na zabawę modą, jaką proponuje marka Ta-Dah.

 

Bowiem baleriny tej włoskiej firmy występują aż w czterech wersjach kolorystycznych, a każda z nich charakteryzuje się inną tematyką. Każda para wykonywana jest ręcznie, ozdobiona różnym rodzajem atrybutów pochodzących od tematu linii i nie ma w niej dwóch takich samych egzemplarzy.

 

Czarne są z serii Restaurant i zdobią je przyrządy kuchenne m.in. talerze, garnki czy patelnie. Linia biała i beżowa to PIK-NIK, czyli słodycze, ciasteczka, wiklinowe kosze, lizaki i wszystko, co kojarzy nam się z błogim, piknikowym lenistwem. Egzemplarze z kolekcji My Self są w kolorze granatowym i ozdobione są słodkościami, kolorowymi drinkami, książkami i okularami słonecznymi. Różowe buty pochodzą z Happy Day i wieńczą je ozdoby kojarzące się z dobrą zabawą – balony, ciasta, kokardki i prezenty.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja