lamode > INFO > RYNEK > ZMIANY W MARC BY MARC JACOBS - NOWY DYREKTOR KREATYWNY
Lamode.info

ZMIANY W MARC BY MARC JACOBS - NOWY DYREKTOR KREATYWNY

ZMIANY W MARC BY MARC JACOBS - NOWY DYREKTOR KREATYWNY

Dodane przez Weronika Płocha
31 Maj '13

Pierwszy raz w historii marki Marc by Marc Jacobs, jej dyrektor kreatywny, Marc Jacobs oddaje stery w ręce nowych pracowników. Wizjonerski projektant mianował właśnie dwie projektantki na stanowisko, które piastował przez trzynaście lat. Jacobsa zastąpią panie Katie Hillier (dyrektor kreatywna) i Luella Bartley (szef design damskiej linii ready-to-wear).

 

"On wciąż jest szefem. Jest na tyle zaangażowany, na ile uważa, że powinien być. Zależy od sezonu” – komentuje spektakularne przesunięcie Robert Duffy, prezez Marc Jacobs International.Na stałe mieszkająca w Londynie Katie Hillier pracowała freelancersko dla Marc by Marc przez dziesięć lat, zaczynając od projektowania torebek poprzez zegarki, okulary i biżuterię.

 

„Jestem niesamowicie podekscytowany nową rolą Katie w mojej firmie. Jej kreatywność i energia inspirują mnie i wszystkich, z którymi pracuje. Jest świetnym leaderem, dobrą przyjaciółką Duffy’ego i moją oraz  doskonale pracuje w zespole.” -  mówi Marc o swoim wyborze.

 

Luella Bartley, brytyjska projektantka i nowy szef design, była do 2009 roku właścicielką marki Luella. Stworzyła też kapsułkową kolekcję torebek dla Mulberry w 2002 roku.Czy to koniec pewnej ery Marc by Marc Jacobs? A może początek czegoś zupełnie innowacyjnego? Będziemy się przyglądać!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja