lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > ZJAWISKOWA ANJA RUBIK GWIAZDĄ EKSKLUZYWNEGO WYDANIA ELLE UK
Lamode.info

ZJAWISKOWA ANJA RUBIK GWIAZDĄ EKSKLUZYWNEGO WYDANIA ELLE UK

ZJAWISKOWA ANJA RUBIK GWIAZDĄ EKSKLUZYWNEGO WYDANIA ELLE UK

Dodane przez Redakcja
06 Styczeń '13

Anja Rubik nieustannie zachwyca. Wydawać by się mogło, że supermodelka w branży fashion osiągnęła już wszystko, gdy nagle dowiadujemy się o kolejnym sukcesie gwiazdy wybiegów. Polkę nieraz widzieliśmy w kampaniach reklamowych ekskluzywnych domów mody oraz na wybiegach u najbardziej znanych projektantów.

 

 

Anja co chwilę udawadnia, że jest numerem jeden w specyficznym środowisku branży odzieżowej. Modelka kameleon - eteryczna blondynka, która za chwilę przemienia się w ponętnego wampa – czaruje swoim urokiem i profesjonalizmem nie tylko miłośników mody, ale i największe jej osobowości. Niedawno jej wdziękowi ulegli redaktorzy brytyjskiego wydania magazynu Elle.

 

 

W specjalnym dodatku lutowego numeru Elle UK możemy podziwiać przepiękną Anję w edytorialu przedstawiającym najbardziej wyczekiwane trendy wiosenno-letniego sezonu. Polka przed obiektywem Jana Weltersa pozuje m.in. w białym komplecie Roberto Cavalli, błyszczącym trenczu w morskim kolorze projektu Burberry, skórzanych, o gorsetowym zapięciu i wysokiej skórzanej cholewie sandałach Ferragamo oraz czarnej sukni primabaleriny Christian Dior. Do udziału w sesji zdjęciowej podsumowującej trendy nadchodzących sezonów zapraszane są najbardziej zasłużone gwiazdy wybiegów. Cieszymy się z tego sukcesu Anji i nieustannie mocno jej kibicujemy.

 

 

Która z nadchodzących tendencji podoba Wam się najbardziej?

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja