lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > ZIEŃ MARIAGE 2013 - NOWA ŚLUBNA KOLEKCJA PROJEKTANTA
Lamode.info

ZIEŃ MARIAGE 2013 - NOWA ŚLUBNA KOLEKCJA PROJEKTANTA

ZIEŃ MARIAGE 2013 - NOWA ŚLUBNA KOLEKCJA PROJEKTANTA

Dodane przez Weronika Płocha
16 Styczeń '13

Suknia ślubna jest czymś więcej niż kreacją. To odzwierciedlenie marzeń pielęgnowanych od dzieciństwa. Pośród nieskończonych odcieni bieli i różnorodności detali, poszukuję ponadczasowych i unikalnych rozwiązań, które idealnie wkomponują się w obraz najpiękniejszego dnia w życiu każdej kobiety. – mówi Maciej Zień o samej idei projektowania sukni ślubnych.

 

 

Linia Zień Mariage jest współczesnym ukłonem w stronę tradycji. Tworzę ją natchniony wdziękiem i elegancją celebracji ślubu. Starannie dobieram szlachetne tkaniny i dodatki, czuwam nad perfekcją wykonania. Pragnę, aby każda kreacja miała wyjątkowy charakter, a nosząca ją kobieta czuła się szykownie i zmysłowo – dodaje.

 

Faktycznie, kaskady tiulowych falban, tradycyjne, wysmuklające talię gorsety i treny do ziemi są ukłonem w stronę tradycji. Niektóre z sukni odważnie odkrywają nogi, inne podkreślają ramiona, ale wszystkie łączy zamiłowanie projektanta do luksusu.

 

Ta kolekcja rozgrywa się w trzech aktach. Pierwszy z nich poświęcony jest transparentnemu tiulowi, drugi plastycznej organzie (niewykończenia materiału mają podkreślać z kolei zwiewność ślubnych kreacji), a trzeci, końcowy, jedwabnej żorżecie i muślinie.

 

Zień Mariage 2013fot. Marysia Erikkson/ stylizacja Alicja Werniewicz/ Makijaż Agata Kalbarczyk/ Fryzura Rafał Żurek

 

Na zdjęciach tej kolekcji zobaczymy również bransoletki Apart – This is Your Life, które Maciej Zień zaprojektował dla marki już dłuższy czas temu. 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja