lamode > INFO > RYNEK > ZAŁÓŻ WŁASNY SHOWROOM - NOWY PROJEKT DLA DESIGNERÓW
Lamode.info

ZAŁÓŻ WŁASNY SHOWROOM - NOWY PROJEKT DLA DESIGNERÓW

ZAŁÓŻ WŁASNY SHOWROOM - NOWY PROJEKT DLA DESIGNERÓW

Dodane przez Weronika P.
08 Październik '11

Showroom to kompleksowe narzędzie do zarządzania sprzedażą on-line skierowane przede wszystkim do niezależnych marek z branży modowej i lifestylowej. Twórcami projektu są właściciele agencji interaktywnej Filemon & Baucis, którzy podczas zakupów na jednym z bardzo popularnych ostatnio kiermaszów z ubraniami i biżuterią wpadli na pomysł stworzenia narzędzia wspierającego sprzedaż i promocję niezależnych marek z tej właśnie branży. Showroom działa na zasadzie prowizji od sprzedanych produktów, panowie nie pobierają od klientów żadnych dodatkowych opłat.

 

Filomen & Baucis pomagają młodym i zdolnym projektantom i niszowym firmom prowadzić wirtualny butik na pro społecznościowym Facebooku (działa już od połowy września). Od listopada będzie można także „showroomowy” program zainstalować na stronie WWW. Obecnie z Showroomu korzysta Bagasz i znany powiślański butik Love&Trade. Niedługo do użytkowników projektu należeć też będą Mysikrólik i Hash24.

 

 

tl_files/info/Rynek/SHOWROOM NA FACEBOOKU/lovetrade.jpgfot. materiały prasowe

 

 

Gorąco popieramy tego typu inicjatywy i zachęcamy wszystkich projektujących do zajrzenia tu.Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja