lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > UWAGA! DZIŚ UROCZYSTA PREMIERA MAGAZYNU 25 PROJEKTU ANJI RUBIK
Lamode.info

UWAGA! DZIŚ UROCZYSTA PREMIERA MAGAZYNU 25 PROJEKTU ANJI RUBIK

UWAGA! DZIŚ UROCZYSTA PREMIERA MAGAZYNU 25 PROJEKTU ANJI RUBIK

Dodane przez Weronika P.
23 Maj '12

Dzisiejszy wieczór w gorącym Cannes bezsprzecznie będzie należał do Anji Rubik. Długo oczekiwany i dopieszczany przez top modelkę projekt ujrzy światło dzienne. Subtelnie erotyczny, doskonały pod względem artystycznym i dla świadomych, mocnych kobiet - 25 magazine zdecydowanie będzie hitem.

 

Wszystko od działań promocyjnych, po ostatnią stronę magazynu zostało dokładnie przemyślane. Fakt, że sama premiera odbędzie się w Bubble Palace, stylowym domu Pierre Cardin robi wrażenie. Podobnie jak lista gości, bo na imprezie mają pojawić się przyjaciele i znajomi Anji, w tym sam Karl Lagerfeld. Zaproszeni są też Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jemioł i Maciej Zień.

 

Co znajdziemy na łamach trzystustronicowego magazynu 25? Doskonałe sesje zdjęciowe autorstwa samych zdolnych kobiet, w tym Annie Leibovitz, Kamilli Akrans, Inez van Lamsweerde i Paoli Kudacki. Dzięki temu, magazyn będzie bardziej przypominał album, choć poza pięknymi zdjęciami, znajdziemy tez świetne teksty. Jednym z wielu polskich akcentów, które zapowiada Anja, jest wywiad z Weroniką Rosati, polską aktorką robiącą karierę za oceanem. Brzmi ciekawie? Już niedługo zapraszamy po egzemplarz m.in. do paryskiego Colette. Będzie kosztował magiczne 69 euro, a w planach jest już kolejne półroczne wydanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja