lamode > MODA POLSKA > NEWSY > TWÓRCZOŚĆ POLSKICH PROJEKTANTÓW W KALENDARZU 2012 CE RÊVE ÉTRANGE ET PÉNÉTRANT ZE ZDJĘCIAMI PIOTRA STOKŁOSY
Lamode.info

TWÓRCZOŚĆ POLSKICH PROJEKTANTÓW W KALENDARZU 2012 CE RÊVE ÉTRANGE ET PÉNÉTRANT ZE ZDJĘCIAMI PIOTRA STOKŁOSY

TWÓRCZOŚĆ POLSKICH PROJEKTANTÓW W KALENDARZU 2012 CE RÊVE ÉTRANGE ET PÉNÉTRANT ZE ZDJĘCIAMI PIOTRA STOKŁOSY

Dodane przez Weronika P.
09 Styczeń '12

Po sukcesie trzech poprzednich edycji kalendarza Ambasady Polskiej w Paryżu, ambasador Tomasz Orłowski, jego żona Alexandra oraz fotograf Piotr Stokłosa, zdecydowali się na kontynuacje projektu artystycznego w edycji na rok 2012. Celem projektu jest promocja kreatywnych polskich artystów i unikalnych polskich produktów we Francji, ale również na arenie międzynarodowej.

 

Tematem tegorocznych fotografii jest odniesienie do świata marzeń i snów w połączeniu z najciekawszymi projektami polskich twórców mody w sesji zdjęciowej wewnątrz rezydencji Ambasadora Polski we Francji - Hotelu Monaco.

 

Sesję stylizowała Kamila Picz, a modelki mają na sobie kreacje pomysłu Gosi Baczyńskiej, Bohoboco, Mariusza Brzezińskiego, Małgorzaty Dudek, PR Moda, Joanny Klimas, Sophii Kuli, La Manii, Agnieszki Maciejak, Maldorora, Tomasza Ossolińskiego, Orska, Mariusza Przybylskiego, Marty Ruty, So Kiki, Violi Lee i Vaskolg. Jak widać kalendarz obfituje w polską modę na wysokim poziomie. Buty pochodzą z najnowszej kolekcji Nicholas Kirkwood, którą w swojej ofercie ma atelier Gosi Baczyńskiej..

 

Kalendarz w formie drukowanej zostanie przekazany współpracownikom Ambasady Polskiej w Paryżu, przedstawicielom francuskiego rządu i będzie rozdawany jako specjalny prezent noworoczny dla szefów misji dyplomatycznych akredytowanych we Francji.

 

Gratulujemy wyróżnionym projektantom i podziwiamy wspaniałe zdjęcia fotografika Piotra Stokłosy!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja